Виробництво StarkPharm

Продукція StarkPharm (яка представлена ​​на сайті) - виготовлена ​​із закордонної сировини.


Подібні добавки в Україні не виробляються (через відсутність сировинної бази).


Виробничий процес включає в себе процеси таблітизаціі і капсуляції сировини (коли з порошкової форми речовина, переводять в зручний для споживання формат). Даний етап виробництва забезпечено ресурсами українських компаній.


Закупівля інгредієнтів, відбувається в країнах Європи і Азії. Отримуючи партію сировини, її відправляють на виробництво, яке спеціалізується на етапах підготовки таблеток і капсул (з отриманого речовини в порошкової формі). 


Таким чином, готові до використання добавки, в формі таблеток або капсул передають на наступний етап виробництва - "розфасовку" і упаковку. Після чого готова продукція доставляється в магазини роздрібного продажу.


На кожному з етапів виробництва проводиться контроль якості. Сировина завезене в Україну перевіряється на відповідність стандартам StarkPharm.


Виробничі потужності:

"НУТРІДЕМ" ТОВ (ДЕЛМАС)

Адреса: Україна, 08330, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Дударків, вул. Садова, 3


"Свєтан" ТОВ

Адреса (продукція до 2019 року):

Україна, 04074, г. Киев, ул. Автозаводська, 18

Нова адреса:

Україна, 04208, м.Київ, пр-т. Правди, 80-В

 

ТОВ "НУТРІДЕМ" і ТОВ "Свєтан" займаються упаковкою і фасуванням продукції, здійснюють виробничі процеси таблетизаціі і капсуляції.

Компанії регулярно проходять перевірки на відповідність виробничим стандартам.

 

Для тих, у кого є не довіра і хто сумнівається в якості і відповідність умовам виробництва, ми запрошуємо відвідати виробництво ТОВ "Світає", попередньо записавшись на екскурсію.


Огляд виробничих потужностей і процесів компанії ТОВ "ДЕЛМАС", компанії з 20-ти річним стажем (так само виробляє продукцію для торгової марки Ванситон), можна подивитися у відео сюжеті

Сайт компанії StarkPharm


Торгова марка Nutrend

Компанія була заснована в 1993 році в Чехії.


Бренд Nutrend в Україні - це визнаний лідер ринку спортивного харчування та дієтичних добавок за широтою асортименту представленої продукції для циклічних, ігрових та інших видів спорту.


За більш ніж 20 років свого існування, компанія Nutrend заслужила визнання споживачів на ринках більш ніж 20 країн світу.


Всі продукти компанії сертифіковані антидопінговим комітетом Чеської Республіки та схвалені Міністерством охорони здоров'я Чехії, України та багатьох інших країн.


Дослідні розробки та розвиток в компанії Nutrend, здійснюються із залученням багатьох зовнішніх фахівців, дієтологів і спортсменів. Максимальна концентрація уваги на високу ефективність та якість вироблених добавок. Компанія сертифікована за системою управління якістю ISO 9001: 2000, що є додатковим гарантом високого рівня якості.

Дізнатися детальніше про компанію


Компанія Nutriversum

Угорський бренд спортивного харчування, заснований в Будапешті, в 2014 році.


Компанія змогла закріпиться на європейському ринку і за такий короткий час зарекомендувати себе, як надійний виробник якісних продуктів спортивного харчування та дієтичних добавок.


Продукція компанії експортується в більш ніж 30 країн світу (Україна, Німеччина, Ірландія, Росія, Бельгія, Франція, Австрія, Словенія, Польща, Чеська республіка, Греція та ін.).


Компанія NUTRIVERSUM Ltd. має величезний потенціал виробничої потужності. І здатна випустити понад 10 тисяч тон порошку і 4.4 мільйона кілограмів таблеток і капсул. Налічується близько 500 найменувань одиниць спортивного харчування та дієтичних добавок. Серед них ізотонічні напої, дієтичні продукти, вітаміни і лінійка спортивного харчування з амінокислотами, протеїнами і креатином.


Завдяки багатоступінчатому контролю якості на виробництві, а також тестування продуктів в заводській і незалежних лабораторіях, продукти компанії відповідають високим стандартам якості країн Європейського Союзу. Підтвердження тому є отримані міжнародні сертифікати відповідності GMP і ISO.

Дізнатися детальніше про компанію